Kursy dla młodzieży

Kursy dla młodzieży

Szukasz szkoły, która skutecznie i w nieszablonowy sposób nauczy Twoje nastoletnie dziecko komunikowania się w języku obcym, a przy okazji przygotuje do egzaminów międzynarodowych? 

Papuga to świetny wybór!

Papuga for TEENS to kurs łączący przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge (YLE, KET i PET) z tym co najistotniejsze - komunikacją werbalną! 

Wplatamy treści egzaminacyjne w ciekawe ćwiczenia komunikacyjne, rozwijające prace projektowe i naukę przy pomocy autentycznych anglojęzycznych materiałów (artykułów prasowych, podcastów, filmów i programów) dostosowanych do potrzeb i zainteresowań współczesnej młodzieży.

Język obcy traktujemy jako narzędzie komunikacji z drugim człowiekiem, ale także jako sposób zdobywania wiedzy o otaczającym nas świecie. Kursy tworzymy przy współpracy z National Geographic Learning.

Podręczniki National Geographic pozwalają uczyć się języka przyjemnie i przystępnie. Materiały wizualne wzbudzają ciekawość, budują motywację do nauki, zachęcają do odkrywania i eksplorowania, a także pozwalają lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Kursy National Geographic Learning wspierają ponadto szereg umiejętności pozajęzykowych, a kluczowych we współczesnym świecie m.in. umiejętność krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji międzykulturowej oraz publicznego prezentowania swoich opinii i poglądów. 

Oferujemy:

  • KOMPLEKSOWĄ DIAGNOZĘ JĘZYKOWĄ, która pozwala nam doprecyzować cel - wybrać poziom egzaminu oraz oszacować czas potrzebny do opanowania materiału, a także precyzyjnie określić poziom biegłości językowej ucznia i zaplanować dalszą ścieżkę jego rozwoju językowego 
  • KURS ZORIENTOWANY NA CEL pozwalający uczniom na świadome doskonalenie swoich umiejętności językowych, a chętnym także na przygotowanie się do egzaminu wewnętrznego w Papudze lub zewnętrznego uwieńczonego certyfikatem międzynarodowym
  • NIESZABLONOWE ZAJĘCIA pełne angażujących konwersacji i gier językowych
  • Podręczniki National Geographic w bardzo atrakcyjnych cenach.

W cenie kursu: 

  • diagnoza językowa
  • materiały dodatkowe i dostęp do platform oraz narzędzi internetowych wspierających naukę języka obcego
  • wsparcie lektora i metodyka szkoły 
  • dostęp do biblioteki i mediateki szkoły
  • ewaluacja postępów na koniec każdego z semestrów nauki 
 

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »