Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Nowatorski program nauczania

skuteczny, dynamiczny i dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci. Bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu dzieci.

Indywidualizacja programu nauczania.

Nasz program lektor dopasowuje do konkretnej grupy dzieci. Bierze pod uwagę tempo pracy poszczególnych uczniów, ich temperament oraz słabe i mocne strony.

Specjalizacja w nauczaniu dzieci i młodzieży

razem mamy ponad 100 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych.

Nieszablonowi lektorzy

energiczni, kolorowi, z głowami pełnymi pomysłów. Lektorzy, którzy świetnie się z dziećmi bawią podczas zajęć, jednocześnie potrafiąc wyznaczyć jasną granicę między nauką a zabawą.

Nadzór metodyczny

praca lektorów jest stale monitorowana. Biorą oni udział w szkoleniach metodycznych, stale doskonaląc swój warsztat pracy.

Pomoce dydaktyczne

szkoła wyposażona jest we wszystkie niezbędne pomoce do pracy z dziećmi: książki, karty obrazkowe, plansze dydaktyczne, gry planszowe, maty edukacyjne, edukacyjne programy do nauki języków obcych, rekwizyty teatralne.

Podejście do dzieci.

Dzieci to wyjątkowa grupa uczniów, która wymaga wyjątkowego traktowania. Dobrze wiemy, że dzieci potrzebują ciepła, opieki i poczucia bezpieczeństwa na zajęciach.

Przyjazna atmosfera do nauki

Papuga to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Budujemy pozytywne skojarzenia z językiem obcym. Chcemy, aby dzieci przychodziły do nas z przyjemnością.

Współpraca z rodzicami

w nauce języków to Wy rodzice jesteście wzorem do naśladowania. Stawiamy na współpracę z Wami. Podpowiadamy jak powtarzać materiał z dzieckiem w domu, jak wspólnie się bawić i motywować do nauki. Lektorzy są w stałym kontakcie z rodzicami, monitorują postępy dzieci na bieżąco.

Imprezy tematyczne

co roku organizujemy anglojęzyczne i hiszpańskojęzyczne zabawy: Pyjama Party, impreza piracka, Halloween, dzień św. Patryka, bal karnawałowy, Speedy Gonzales Party. W zabawy wplatamy elementy kultury krajów obcojęzycznych. Jest to doskonała okazja, aby dzieci z różnych grup mogły się poznać.

 

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »